Emlakjet

İstanbul Nişantepe Mahallesi Çekmeköy Satılık Ev

araması için 4 ilan bulundu
search
Nişantepe Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Nişantepe Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Rehberi

Emlakjet olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Nişantepe Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Nişantepe Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Nişantepe Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimi ve ulaşımı ile yakından ilgilenmektedir. İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan Çekmeköy ilçesi bulunduğu konum itibari ile Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçeye bağlı olan Nişantepe Mahallesi de Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Nişantepe Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşımı ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle ulaşımında otobüs hattından faydalanılmaktadır. Bu otobüs hattı:

  • 522 Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Nişantepe Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayacak zenginliktedir. Mahalle halkı bu eğitim kurumlarından oldukça memnundur. Nişantepe Mahallesi satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Tev Ezel Gülen Kıray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Nişantepe, Alemdağ, 29 Ekim Caddesi, No:11, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 304 30 11 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Derya Öncü Eğitim Kurumları Çekmeköy Kampüsü: N:7 Okul Sokak Nişantepe Mahallesi Çekmeköy TR-34, 34794. Daha detaylı bilgiler için (0216) 939 25 25 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • İELEV Özel Lisesi: Nişantepe, Ensar Caddesi, No:4 D:B-Blok, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 304 30 92 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Nişantepe Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık kurumları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Nişantepe Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle sağlık kurumları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahallenin sağlık imkanları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verdiğinin bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • Çekmeköy 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Nişantepe, Fesleğen Sokak, 34794 Çekmeköy/İstanbul.
  • Alemdağ Aile Sağlığı Merkezi: lim Cad. Okul Sok. No:56, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 40 87 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Nişantepe Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Nişantepe uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.