Emlakjet

Cumhuriyet Mahallesi, Diamond Home ve çevresinde Satılık Ev

araması için 29 ilan bulundu
search
Cumhuriyet Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Cumhuriyet Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Anadolu Yakası’nda yer almaktadır. Cumhuriyet Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimsel koşulları ve ulaşımı ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Cumhuriyet Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşımında otobüs hattından faydalanıldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu ulaşım hatları:

  • 122D Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 131T Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Çocuk sahibi aileler için konut tercihinde bulunacakları mahalledeki eğitim imkanları oldukça önemlidir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginlikte değildir. Ancak mahalleye yakın konumda yer alan ve konut tercihinde bulunan kişilerin çocuklarını gönderebileceği birçok eğitim kurumu bulunmaktadır. Cumhuriyet Mahallesi satılık daire tercihinde bulunmak isteyen kişilerin çocuklarını gönderebileceği okullar:

  • Sultançiftliği Aile Sağlığı Merkezi: Cumhuriyet Mahallesi, Barış Caddesi Günnaz Sokak, No:28, Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 37 38 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çekmeköy 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Kirazlıdere, Çimenzar Sokak, No:9 D:No:9, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 641 72 72 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Sağlık Bakanlığı Çekmeköy Kirazlıdere Servet Ekşi Aile Sağlığı Merkezi: Kirazlıdere, Gümüş Sokak, No:3, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 622 76 76 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Cekmeköy 8 No'lu Aile Sağlık Merkezi: İnönü, Tekin Sokak, No:17, 34785, Dudullu Osb/Sancaktepe/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 429 90 51 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Cumhuriyet Mahallesi’nden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Cumhuriyet Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahallede 1 adet sağlık kurumunun yer almadığının bilgisine ulaşmaktadır. Ancak buradan konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler mahallede yer alan 1 adet sağlık kurumunun dışında mahalleye oldukça yakın bir konumda yer alan bu sağlık kurumlarından hizmet alabilirler:

  • T.C. Sağlık Bakanlığı Çekmeköy 3 No'lu Aile Sağlığı Merkezi: Merkez, Yunus Emre Caddesi, No:9, 34782 Çekmeköy/İstanbul.
  • Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi Sağlık Ocağı: Mehmet Akif Ersoy, Zembil Sokak 10a, 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul.
  • Sultançiftliği Aile Sağlığı Merkezi: Cumhuriyet Mahallesi, Barış Caddesi, Günnaz Sokak, No:28, Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 37 38 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Cumhuriyet Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.