Emlakjet

Çekmeköy Ekşioğlu Mahallesi Satılık Ev

araması için 36 ilan bulundu
search
Ekşioğlu Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Ekşioğlu Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ekşioğlu Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ekşioğlu Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin önemli merkezlerinden biri olan Çekmeköy ilçesine bağlı Ekşioğlu Mahallesi bulunduğu konum itibari ile İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer almaktadır. Mahalle Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Ekşioğlu Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklim koşulları kadar ulaşım imkanları ile yakından ilgilenmektedirler. Mahalle ulaşım hakkında yapılan araştırmalar mahallenin ulaşım imkanları bakımından oldukça avantajlı bir konumda olduğunun bilgisine ulaşılmaktadır. Ekşioğlu Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahalle ulaşımında kullanabileceği otobüs hatları:

  • 11A Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 14A Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Ekşioğlu Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Günümüzde çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Mahalle halkı bu eğitim kurumlarının eğitim kalitesinden de oldukça memnundur. Ekşioğlu Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi: Ekşioğlu, Kuran Kursu Caddesi 24. Sokak No:23, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 54 06 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Alemdağ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu: Ekşioğlu, Saray Caddesi/42. Sokak, No:14, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 312 06 39 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Sevinç Koleji Çekmeköy Kampüsü: Ekşioğlu Mahallesi, Atabey Cd. No:30, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 642 25 52 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Ekşioğlu Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Ekşioğlu Mahallesi’nden konut arayan kişiler mahalle sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Ekşioğlu Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle sınırları içerisinde 1 adet sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumu:

  • Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi: Ekşioğlu, 35. Sokak, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 12 64 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Ekşioğlu Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Ekşioğlu uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.