Emlakjet

Çekmeköy Sultançiftliği Mahallesi Satılık Ev

araması için 57 ilan bulundu
search
Sultançiftliği Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sultançiftliği Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Sultançiftliği Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan Çekmeköy ilçesine bağlı Sultançiftliği Mahallesi, Çekmeköy ilçesinin 17 mahallesinden biridir. Mahallenin batı kesimlerinde Güngören Mahallesi, doğu kesimlerinde Taşdelen Mahallesi, güney kesimlerinde Cumhuriyet Mahallesi, kuzey kesimlerinde ise ormanlık alanlar yer almaktadır. Sultançiftliği Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimsel koşulları ile de yakından ilgilenmektedir. Sultançiftliği Mahallesi satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda mahallenin Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altında olduğunun bilgisine ulaşmaktadır.

Sultançiftliği Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişilere Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Sultançiftliği Mahallesi’nden konut arayışında olan çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından incelendiğinde mahalle içerisinde herhangi bir sağlık kurumunun yer almadığının bilgisine ulaşılmıştır. Ancak mahalle halkının çocuklarını gönderebileceği ve yakın konumda yer alan  birçok başarılı eğitim kurumu bulunmaktadır. Sultançiftliği Mahallesi satılık daire arayan kişilerin çocuklarını gönderebileceği okullardan başlıcaları:

  • Keloğlan Çekmeköy Anaokulu Tasdelen Kreş İlkokul Etüt Ve Özel Ders Merkezi Eğitim Kurumları: Kirazlıdere Mahallesi, Kaplan Sokak, No:21, 34788 Dudullu Organize Sanayi Bölgesi/Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 641 04 43 numaralı hattan eğitim kurumuna ulaşabilirsiniz.
  • Çınar Koleji Çekmeköy İlköğretim Kampüsü: Taşdelen Mahallesi, Atatürk Caddesi, Durak Sokak, No:2, 34000 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 429 80 80 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sultançiftliği Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları ile de yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Sultançiftliği Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle sağlık kurumları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle sınırlarında 2 adet sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • Taşdelen Aile Sağlığı Merkezi: Sultançiftliği Mahallesi Turgut Özal Bulvarı, Pk:34788 Çekmeköy/istanbul, 34788.
  • Taşdelen Sağlık Ocağı: Sultançiftliği, Atatürk Cd. No:53, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Bu sağlık kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için (0216) 484 24 23 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Sultançiftliği Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Sultançiftliği uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.