Emlakjet

Çekmeköy Hüseyinli Mahallesi Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu
search
Hüseyinli Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Hüseyinli Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişilere Mahalle Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Hüseyinli Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Hüseyinli Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Anadolu Yakası’nın önemli merkezlerinden biri olan Çekmeköy ilçesine bağlı Hüseyinli Mahallesi Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Hüseyinli Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimi kadar ulaşım imkanları ile de yakından ilgilenmektedir. Mahalle ulaşım imkanları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Hüseyinli Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşımında otobüs, Marmaray ve metro hattının kullanıldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu ulaşım hatları:

  • 138 Numaralı Otobüs Hattı
  • Marmaray Tren Hattı ve 
  • M4 Numaralı Metro Hattı’dır.

Hüseyinli Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Çocuk sahibi aileler için mahallenin eğitim imkanları oldukça önemlidir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. Mahallede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi oldukça iyi olup mahalle halkından tam not almaktadır. Hüseyinli Mahallesi satılık daire arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu: Hüseyinli Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Caddesi No:2, 34799 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için  (0216) 434 51 21 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Hüseyinli Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Çekmeköy Hüseyinli Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle sağlık kurumları hakkında yaptıkları araştırmalarda mahalle sınırlarında herhangi bir sağlık kurumunun yer almadığının bilgisine ulaşmaktadır. Ancak mahalle halkı kolaylıkla bu sağlık kurumlarından hizmet alabilmektedir. Bu sağlık kurumları:

  • Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi Sağlık Ocağı: Mehmet Akif Ersoy, Zembil Sokak, 10a, 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul.
  • Ömerli Aile Sağlık Merkezi: Ömerli Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Pk:34799 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 435 70 15 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • T.C. Sağlık Bakanlığı Çekmeköy 3 No'lu Aile Sağlığı Merkezi: Merkez, Yunus Emre Caddesi No:9, 34782 Çekmeköy/İstanbul.
  • Çekmeköy 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Kirazlıdere, Çimenzar Sokak, No:9 D:No:9, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 641 72 72 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Hüseyinli Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Hüseyinli Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.