Emlakjet

Çekmeköy Merkez Mahallesi Satılık Ev

araması için 136 ilan bulundu
search
Merkez Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Merkez Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Merkez Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Merkez Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Merkez Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Merkez Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklim koşulları kadar ulaşım imkanları ile de yakından ilgilenmektedir. Mahalle ulaşım imkanları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. Merkez Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahalle ulaşımında kullanabileceği ulaşım hatları:

  • 11ÇB Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Merkez Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri

Mahalleden konut satın almak isteyen çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. Mahalle halkı mahalle sınırlarında yer alan bu eğitim kurumlarının eğitim kalitesinden de oldukça memnundur. Merkez Mahallesi satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Anabilim Eğitim Kurumları: Merkez, Çavuşbaşı Caddesi/Durmuşoğlu Sokak, No:22, 34782 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için (0216) 415 00 00 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Girne Koleji Prestij Kampüsü: Merkez Mahallesi, Durmuşoğlu Caddesi, No 7, 34782 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 642 02 55 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Bahçeşehir Koleji Çekmeköy Kampüsü: Merkez Mahallesi, Nefes Sokak, No: 1, 34782 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 640 47 81.

Merkez Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Günümüzde kişiler için sağlık kurumlarına yakın mesafede bir konutta yaşamak oldukça önemlidir. Çekmeköy Merkez Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Mahallede yer alan sağlık kurumlarından bölge halkından oldukça memnundur. Bu sağlık kurumları:

  • T.C. Sağlık Bakanlığı Çekmeköy 3 No'lu Aile Sağlığı Merkezi: Merkez, Yunus Emre Caddesi, No:9, 34782 Çekmeköy/İstanbul.
  • Çekmeköy 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Merkez, 34782, Çavuşbaşı Caddesi, 45-49, 34782 Çekmeköy/İstanbul.
  • Çekmeköy 3 Nolu Aile Sağlık Merkezi: Merkez, Çavuşbaşı Caddesi, 34782 Çekmeköy/İstanbul.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Merkez Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Merkez Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.