Emlakjet

Reşadiye Mahallesi, Meşe Altı Konakları Sitesi ve çevresinde Satılık Ev

araması için 18 ilan bulundu
search
Reşadiye Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel

Reşadiye Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Reşadiye Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Reşadiye Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin önemli mahallelerinden biri olan Reşadiye Mahallesi İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer almaktadır. Reşadiye Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimi ve ulaşım imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Reşadiye Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahallenin ulaşım imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle ulaşımında otobüs, tren ve metro hattının kullanıldığının bilgisine ulaşılmaktadır. Bu ulaşım hatları:

  • 11R Numaralı Otobüs Hattı,
  • M4 Metro Hattı ve
  • Marmaray Hattı’dır.

Reşadiye Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Reşadiye Mahallesi’nden konut satın almayı düşünen çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim imkanları hakkında detaylı araştırmalar sağlamaktadır. Mahalle sınırlarında yer alan eğitim kurumlarının bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verdiğinin bilgisine ulaşmaktadır. Reşadiye Mahallesi satılık daire arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Reşadiye Altan Yazıcı İlkokulu: Reşadiye, Sultan Reşat Caddesi No:31, 34799 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 312 15 14 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • İSMEK Çekmeköy Alemdağ Merkezi: Reşadiye, 145. Sokak No:2, 34799 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 430 94 94 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Reşadiye Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalle sağlık kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Çekmeköy Reşadiye Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle sınırlarında herhangi bir sağlık kurumunun yer almadığının bilgisine ulaşmaktadır. Ancak mahalleye oldukça yakın konumda birçok sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • Alemdağ Aile Sağlığı Merkezi: Alemdağ, İlim Caddesi Okul Sokak, No:56, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 40 87 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Alemdağ Şifa Tıp Merkezi: Alemdağ Mah. Reşadiye Caddesi, Ayazma Sokak No: 3 D:kat 1, 34799 Çekmeköy. Daha detaylı bilgiler için (0216) 429 95 65 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi Sağlık Ocağı: Mehmet Akif Ersoy, Zembil Sokak,  10a, 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Reşadiye Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Reşadiye uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.