Emlakjet

Çekmeköy Çatalmeşe Mahallesi Satılık Ev

araması için 47 ilan bulundu
search
Çatalmeşe Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Çatalmeşe Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çatalmeşe Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çatalmeşe Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Çatalmeşe Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Anadolu Yakası’nda yer almaktadır. Mahalle Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Çatalmeşe Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklim koşulları kadar ulaşım imkanları ile de yakından ilgilenmektedir. Mahalle ulaşımında otobüs hattından faydalanılmaktadır. Çatalmeşe Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahalle ulaşımında kullanabileceği otobüs hatları:

  • 11A Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 522 Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Çatalmeşe Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Çatalmeşe Mahallesi’nden konut satın almak isteyen çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından mahalle halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. Mahalle halkı bu eğitim kurumlarının kalitesinden oldukça memnundur. Çatalmeşe Mahallesi satılık daire arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu: Alemdağ Çatalmeşe Mahallesi, Sultansuyu Caddesi, 232. Sokak, No:5, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 312 05 25 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Tercih Anaokulu: Çatalmeşe, 2. Sokak, No:17, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için 0507 929 93 92 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çekmeköy Rehberlik Araştırma Merkezi: Çatalmeşe, 235. Sokak No:5, 34794 Çekmeköy/İstanbul.

Çatalmeşe Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Çatalmeşe Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. Mahalle sınırları içerisinde herhangi bir sağlık kurumu yer almamaktadır. Ancak mahalleye yakın  konumda birçok sağlık kurumu yer almaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • Çekmeköy 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Nişantepe, Fesleğen Sokak, 34794 Çekmeköy/İstanbul.
  • Alemdağ Aile Sağlığı Merkezi: Alemdağ, İlim Caddesi, Okul Sokak, No:56, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 40 87 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi: Ekşioğlu, 35. Sokak, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 12 64 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık ev tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Çatalmeşe Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Çatalmeşe uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.