Emlakjet

Çekmeköy Soğukpınar Mahallesi Satılık Ev

araması için 12 ilan bulundu
search
Soğukpınar Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel

Soğukpınar Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Rehberi

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Soğukpınar Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Soğukpınar Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlara Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan Çekmeköy ilçesine bağlı Soğukpınar Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altında olduğunun bilgisine ulaşmaktadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Bölgenin yeni bir yerleşim merkezi oluşundan ötürü mahallede herhangi bir alt yapı problemi yaşanmamaktadır. Soğukpınar Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahalle konusunda bir diğer önem verdiği konu ise mahallenin ulaşım imkanlarıdır. Mahalle ulaşım imkanları bakımından oldukça avantajlı bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle mahalle halkı bölgenin ulaşım imkanlarından oldukça memnundur. Mahalle ulaşımında otobüs ve minibüs hattından faydalanılmaktadır. Mahalle ulaşımında kullanılan ulaşım hatları:

  • 131T Numaralı Otobüs Hattı ve
  • Dudullu-Taşdelen- Abdurrahmangazi Minibüs Hattı’dır.

Soğukpınar Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Soğukpınar Mahallesi’nden konut arayan çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. Mahalle sınırları içerisinde yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Mahalle halkı bu eğitim kurumunun kalitesinden oldukça memnundur. Soğukpınar Mahallesi satılık daire arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okul:

  • İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü: Soğukpınar, Barbaros Bulvarı No: 76, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için 0850 283 6000 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Soğukpınar Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Soğukpınar Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları bakımından incelendiğinde mahalle sağlık kurumlarının bölge ihtiyaçlarına yanıt verdiğinin bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi: Soğukpınar, Ihlamur Caddesi, No:40, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 312 60 76 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çekmeköy 12 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Soğukpınar Mahallesi, Adnan Kahveci Caddesi, Kuşkonmaz Sokak, No: 19, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 65 32 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Soğukpınar Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Soğukpınar Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.